Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасының

"Жамбыл политехникалық жоғары колледжі" МКҚК

A- A A+

ГККП "Жамбылский политехнический высший колледж"

управления образования акимата Жамбылской области

Колледж миссиясы: Қоғамның және экономиканың индустриалды-инновациялық дамуының сұраныстарына сәйкес жоғары білімді, бәсекеге қабілетті, құзыретті, кәсіби кадрларды дайындау. Мақсаты: Қоғамның және экономиканың индустриалды-инновациялық дамуының сұраныстарына сәйкес инновациялық тәсілдерді қолдану жолымен білім сапасының жоғары деңгейіне жету.

Тестілеумен әңгәмелесу қорытындылары

 

Результаты вступительных экзаменов по специальности 1013000 "Механообработка, контрольно-измерительные приборы и автоматика в промышленности"

 

 

КИП

 

 

 

             Аты-жөні

БАЛЛ

 

1

Медеров Ілебай Нурланұлы

34

 

2

Омаров Рафаэль Эльданович

33

 

3

Кенжалиев Заманбек Меирбекович

32

 

4

Алиходжаева Наргиза Илхомовна

31

 

5

Баймаханов Асқар Есбергенұлы

31

 

6

Курмангазиев Берикжан Курмангазиевич

30

 

7

Туркменбаев Жарасбек Нурмухаммадович

30

 

8

Бегимханов Ерлан Ерболович

29

 

9

Намаз Нариман Нұрмаханұлы

29

 

10

Халиков Руслан Тимурович

28

 

11

Чернов Дмитрий Александрович

28

 

12

Кохановский Иван Александрович

27

 

13

Туфанов Мехти Алижанович

27

 

14

Доброгорский Дмитрий Денисович

26

 

15

Абдуллаев Али Икласович

25

 

16

Карасов Алексей Павлович

25

 

17

Оразбай Рахымжан Адайбекұлы

24

 

18

Ким ВячеславАсылбекович

22

 

19

Лим Дмитрий Олегович

21

 

20

Филатов Николай Игоревич

19

 

21

Щучинов Дмитрий Юнусович

19

 

22

Гришина Екатерина Александровна

18

 

23

Новоселов Станислав Игоревич

18

 

24

Шахмаев Эдуард Владимирович

18

 

25

Гаффаров Ахат Махмурович

17

 

26

Мурзахметов Айвар Исматович

17

 

27

Тунников Владимир Вячеславович

17

 

28

Сатаров Санжар Қайратович

16

 

29

Абдуманап Имамшамиль Рысдаулетұлы

15

 

30

Ибрагимов Ришат Ильмирович

14

 

31

Шарипов Мухамадали Ринатович

14

 

32

Малкин Сергей Константинович

12

 

33

Закиров Бекзот Бахтиерович

11

 

34

Ким Дмитрий Сергеевич

11

 

35

Омаров Динмухамед Талгатович

11

 

36

Абдуллаев Фердос Шамсудинович

9

 

37

Алферов Сергей Николаевич

9

 

38

Мавродий Артур Русланович

8

 

39

Тарасюк Данил Витальевич

8

 

40

Питько Андрей Александрович

6

       

Қабылдау комиссиясының жауапты хатшысы                           Б.Доспакова